enova365 napędza zachodniopomorski biznes

Poznaj oprogramowanie ERP dla biznesu, które wspiera już 13 000 firm

Rozwój firmy wymaga wdrażania innowacji, usprawniających zarządzanie zasobami, jak oprogramowanie klasy ERP (ang. Enterprise Resource Planning). enova365 to oprogramowanie, zaprojektowane i rozwijane przez polskich ekspertów, które napędza tysiące firm w kraju z wielu branż (w tym handlu i przemyśle).

13000Tyle firm napędza enova365
88Procent Klientów, którzy polecają nasz system
250Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce
7Partnerów w województwie zachodniopomorskim

enova365

co wyróżnia nasz system do zarządzania firmą?

 • Wspiera każdy obszar funkcjonowania firmy dzięki 8 dedykowanym rozwiązaniom.
 • Umożliwia korzystanie z różnych urządzeń w obrębie tej samej bazy danych oraz pracę na dedykowanych interface.
 • Daje szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami (EDI, API oraz autorskie rozwiązanie enova365 Integrator).
 • Pozwala na łatwe przenoszenie danych z arkusza kalkulacyjnego MS Excel.
 • Posiada rozbudowane platformy komunikacyjne dedykowane różnym grupom użytkowników.

enova365 wspiera regionalne firmy

Poznaj historię McLean Brothers Poland sp. z o. o.

Firma KOMAKO (Autoryzowany Partner) wdrożyła w naszym przedsiębiorstwie system klasy ERP enova365 w roku 2011. Wdrożenie przyniosło kluczowe rozwiązania dla naszej organizacji McLean Brothers sp. z o. o. tj. przedsiębiorstwa produkcyjnego w branży przetwórstwa rybnego.

Wykorzystane we wdrożeniu moduły

Faktury
Księga Handlowa
Księga Inwentarzowa
Preliminarz EŚP

Korzyści z wdrożenia systemu ERP enova365

 • Śledzenie partii produktu i zapewnienie możliwości rozpoznania źródeł dostaw
 • Nadzór nad pracą zespołu produkcji, zaopatrzenia i sprzedaży
 • Zwiększenie produktywności stanowisk
 • Pełne rozliczenia kadrowo-płacowe

Wdrożenie przyniosło kluczowe rozwiązania dla naszej organizacji. Proces wdrożenia był przeprowadzony profesjonalnie i zgodnie z przyjętymi założeniami oraz budżetem. Dzięki firmie KOMAKO (Autoryzowany Partner) w kolejnych latach przygotowaliśmy na bazie systemu ERP enova365 naszą firmę do certyfikatu AEO.

Witold Łokaj, Członek Zarządu McLean Brothers Poland sp. z o. o.

Dołącz do lokalnych liderów innowacji

Czy wiesz, że w latach 2014 – 2016 w województwie zachodniopomorskim co szósta firma przemysłowa była aktywna innowacyjnie?

Przedsiębiorstwa na Pomorzu Zachodnim widzą przyszłość we wdrażaniu nowoczesnych narzędzi IT, co potwierdza raport GUS. W ciągu zaledwie dwóch lat co trzynasta firma produkcyjna wprowadziła innowacje organizacyjne, takie jak system ERP.

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;