enova365 - napędzamy Opolszczyznę

Rozwój firmy wymaga wdrażania innowacji.

enova365 to polskie oprogramowanie do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, które napędza tysiące firm we wszystkich województwach - w tym opolskim.

14500Tyle firm napędza enova365
88Procent Klientów, którzy polecają nasz system
250Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce
7Partnerów w województwie opolskim

Innowacyjny biznes w opolskim - to możliwe!

Województwo opolskie rozwija się. Na przestrzeni lat 2008 - 2016 znacząco wzrósł poziom informatyzacji firm w regionie, co pozytywnie wpływa na efektywność biznesową. Dzięki systemom ERP, które wspierają zarządzanie zasobami, firmy z wielu sektorów (zarówno rolnictwa, przemysłu jak i usług) mogą zoptymalizować swoje procesy wewnętrzne. W połączeniu z międzymetropolitalnym położeniem województwa i bliskością rynków eksportowych stanowi to przepis na innowacyjny biznes.

Co wyróżnia enova365 do zarządzania firmą?

  • Wspiera każdy obszar funkcjonowania firmy dzięki 8 dedykowanym rozwiązaniom.
  • Umożliwia korzystanie z różnych urządzeń w obrębie tej samej bazy danych oraz pracę na dedykowanych interface.
  • Daje szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami (EDI, API oraz autorskie rozwiązanie enova365 Integrator).
  • Pozwala na łatwe przenoszenie danych z arkusza kalkulacyjnego MS Excel.
  • Posiada rozbudowane platformy komunikacyjne dedykowane różnym grupom użytkowników.
sprzedaz crm gif

Dołącz do ponad 250 firm z regionu, które korzystają z enova365

Demo

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;