enova365 - napędzamy Małopolskę

Poznaj oprogramowanie, które wspiera ponad 1300 lokalnych firm

14500Tyle firm napędza enova365
88Procent Klientów, którzy polecają nasz system
250Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce
15Partnerów w województwie małopolskim

Nowoczesny biznes na południu kraju

Małopolska to atrakcyjny region do inwestowania – rokrocznie rozpoczyna tu działalność kilka tysięcy nowych firm, a poziom przedsiębiorczości wynosi aż 64,1 %. Rozwinięte zaplecze naukowe sprawia, że na tle kraju to drugie najważniejsze centrum usług dla biznesu. Rozwój w regionie wspiera oprogramowanie, dopasowane do potrzeb firmy o każdym profilu działalności – system do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

Poznaj enova365
Dla działu HR
Dla księgowości
Dla handlu

Poznaj enova365

 • Wspiera każdy obszar funkcjonowania firmy dzięki 8 dedykowanym rozwiązaniom.
 • Daje szerokie możliwości integracji z zewnętrznymi systemami.
 • Pozwala na łatwe przenoszenie danych z arkusza kalkulacyjnego MS Excel.
 • Posiada rozbudowane platformy komunikacyjne dedykowane różnym grupom użytkowników.

Dla działu HR

 • Dostęp do danych kadrowych w jednej kartotece i ewidencji historii zatrudnienia – nawet na przestrzeni kilku lat.
 • System do samoobsługi pracowniczej - wnioski elektroniczne i automatyzacja rutynowych zadań.
 • Wysoce konfigurowalne oprogramowanie – możesz obsługiwać różne, występujące w przedsiębiorstwach systemy wynagrodzeń.
 • Poznaj więcej funkcjonalności systemu enova365
gif rozwiązania kadry płace

Dla księgowości

 • Kompleksowa kontrola finansów firmy z księgowością prowadzoną w oparciu o plan kont
 • Inteligentne mechanizmy księgowania oparte o wiele elementów z obszaru całego systemu.
 • Wykonywanie czynności na operacjach bankowych – bezpośrednio w enova365 i bez konieczności logowania się do systemu bankowego (WebServices).

gif ksiegowosc

Dla handlu

 • Kompleksowy program do obsługi zamówień i magazynu
 • Umożliwia planowanie produkcji, monitorowanie postępów i śledzenie realizacji zleceń produkcyjnych.
 • Otwarty na integrację z systemami zewnętrznymi (np. rozwiązaniami e-commerce).

Polecają nasz system

Dołącz do ponad 1300 firm z regionu, które korzystają z enova365

Pobierz wersję demonstracyjną

Wypełnij formularz i otrzymaj dostęp do bezpłatnej wersji demo
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;