Chcesz opowiedzieć o swoim biznesie?

Weź udział w konkursie, a my zajmiemy się promocją Twojej firmy!

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z 3 nagród:

  1. Miejsce: Udział w programie Wirtualnej Polski "Pomysł na biznes", który będzie promowany w ogólnopolskiej kampanii! 

  2. Miejsce: Ekskluzywna kolekcja kubków autorstwa Andrzeja Mleczki. Artysta stworzył dla nas serię rysunków, które w zabawny sposób pokazują nasz produkt i jego użytkowników. To jedyna taka kolekcja na skalę światową :)   

  3. Miejsce: Promocja w ramach kampanii "Gramy zgodnie z przepisami", czyli obecność w social mediach, reklamach, publikacjach, newsletterach i innych miejscach, promowanych na dużą skalę.

Napisz do nas na marketing@enova.pl


Zanim pobierzesz szablon case study - poznaj kilka zasad:

  • W konkursie liczy się oryginalność i ciekawy pomysł, dlatego szablon powinien być głównie inspiracją
  • Pamiętaj o wprowadzeniu ciekawych opisów, zastosowań enova365 w Twoim biznesie 
  • Przeczytaj dokładanie zasady konkursu (plik poniżej).
  • Nie zapomnij o udzieleniu nam zgody na promocję Twojej marki i case study :) plik znajdziesz poniżej
  • Wyślij case study wraz ze zgodami na adres: marketing@enova.pl

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu skontaktowania się z pracownikiem Soneta i uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości umówienia prezentacji systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej;