Tester oprogramowania ERP

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów manualnych;
  • tworzenie planów i przypadków testowych;
  • przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego;
  • tworzenie testów automatycznych;
  • raportowanie wyników testów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne lub informatyczne;
  • znajomość metod i technik testowania oraz jakości oprogramowania;
  • umiejętności analityczne;
  • min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny;
  • znajomość (min. podstawowa) C#, SQL – mile widziana dobra znajomość;
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git);
  • chęć rozwoju w kierunku tworzenia testów automatycznych.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi do testowania;
  • umiejętność automatyzacji testów;
  • znajomość TDD/BDD/Agile;
  • certyfikat ISTQB;
  • znajomość HTML, XML, CSS;
  • znajomość metodyki SCRUM, Agile.

Oferujemy:

  • szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne;
  • rozwój w kierunku programowania;
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet medyczny i sportowy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);
  • długoterminową współpracę;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • język angielski nie jest wymagany, lecz będzie atutem.