Starszy konsultant systemu ERP ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • wsparcie partnerów handlowych firmy oraz klientów w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 Kadry Płace,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie testów aplikacji,
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu,
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziane: informatyka, ekonomia),
  • doświadczenie we wdrażaniu modułów kadrowo-płacowych lub praca w dziale kadrowo-płacowym,
  • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych (budowanie spójnego komunikatu),
  • dyplomatyczne podejście do klienta,
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • łatwość redagowania dokumentacji,
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej,
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

  • znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwie oraz podstawowych rozwiązań i usług IT,
  • znajomość prawa pracy, kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych i rachunkowych, zagadnień związanych z kadrami i płacami,
  • znajomość programów enova365 Kadry Płace, Płatnik,
  • znajomość podstaw programowania w języku C# będzie dodatkowym ale dużym atutem,
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL),
  • doświadczenie zawodowe w jednostkach administracji publicznej (Urzędy Pracy, Urzędy Miast i Gmin).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.