Specjalista ds. marketingu produktowego

Soneta to firma IT, która tworzy oprogramowanie ERP, z którego obecnie korzysta ponad 17500 firm. Oprogramowanie obejmuje cały obszar przedsiębiorstwa. W Soneta spotkasz zatem nie tylko specjalistów IT, ale również ekspertów od księgowości, kadr, Business Intelligence czy sprzedaży.
Działania marketingowe związane z produktem oraz modelem sprzedaży są bardzo rozbudowane. Dlatego w Dziale Marketingu znajdziesz osoby, które wykorzystują oraz utwierdzają swoją ekspercką wiedzę i umiejętności w konkretnych specjalizacjach i biznesowych obszarach. Tworzymy małe podzespoły, które przy zewnętrznym wsparciu umacniają nasz produkt na rynku.

Kogo szukamy:

Szukamy doświadczonego Specjalisty ds. marketingu produktowego, który wie, jak realizować w praktyce działania w obrębie produktu IT skierowanego do średnich i dużych firm. Jest to stanowisko nowe, dedykowane nowemu systemowi ERP, które rozwija doświadczona firma – oprogramowanie TRIVA. Ważne jest twoje doświadczenie, które powinno uwzględniać content marketing, social media oraz lead generation. Jeśli dobrze odnajdujesz się w dojrzałym środowisku biznesowym, ale nie obce są ci wyzwania związane marketingiem start up`u oraz koordynacją działań z agencjami – chcemy Cię poznać.

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii marketingowej dla produktu ERP
  • tworzenie treści produktowych, współpraca z copywriterami
  • prowadzenie profilu produktu na Linkedin
  • koordynacja działań z agencją SEM
  • planowanie i koordynacja produkcji materiałów video
  • ścisła współpraca z dyrektorem produktu oraz kierownikiem marketingu
  • współpraca z siecią partnerów – dbanie o właściwy wizerunek produktu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w modelu hybrydowym (2 dni w biurze miesięcznie)
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy