Specjalista ds. marketingu

Jeśli masz doświadczenie w pracy przy projektach marketingowych, kampaniach promocyjnych, social-media, PR oraz potrafisz współpracować z dostawcami zewnętrznymi, jesteś kreatywny i nastawiony na wyniki, a ponadto nie boisz się nowych wyzwań, to czekamy właśnie na Ciebie!

Poszukujemy osoby, która dołączy do kilkuosobowego działu doświadczonych marketerów
i wesprze nas swoją wiedzą w zakresie budowania i promocji marki, działaniach PR oraz sprawdzi się w działaniach operacyjnych wspierających kluczowe projekty firmy.

Zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy;
  • budowanie świadomości marki na rynku;
  • szeroki zakres działań PR: m.in. współpraca z mediami, influencerami, organizacjami branżowymi;
  • przygotowanie i promocja ciekawego contentu;
  • współpraca z działami produkcyjnymi handlowymi w zakresie przygotowywania i dystrybucji materiałów informacyjnych;
  • przygotowywanie różnego rodzaju materiałów marketingowych;
  • współpraca z partnerami biznesowymi, w tym agencjami kreatywnymi, drukarniami oraz innymi dostawcami;
  • aktualizacja treści na www i social media oraz monitoring stron partnerskich;
  • monitorowanie trendów marketingowych, wprowadzanie nowych rozwiązań;
  • dbanie o spójność identyfikacji wizualnej firmy;
  • bieżąca analizy rynku IT oraz działań konkurencji.

Wymagania:

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów marketingowych;
  • min. 1-letnie doświadczenie w marketingu lub PR (mile widziany marketing B2B);
  • łatwość przyswajania i przetwarzania informacji dotyczących przepisów prawnych szczególnie z dziedzin prawa pracy i przepisów księgowych;
  • umiejętność tworzenia tekstów PR i branżowych (IT), pisania prostym zrozumiałym językiem,
    a przede wszystkim językiem korzyści;
  • doświadczenie w wykorzystaniu social media do celów biznesowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • kreatywne podejście do analizy danych, wynikające z przyjemności w szukaniu dociekliwych
    i niestandardowych rozwiązań, ciągłe poszukiwanie nowych możliwości marketingowych;
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość.

Mile widziana:

  • znajomość branży IT;
  • prawo jazdy kategorii B (aktywne);
  • obsługa programu graficznego;
  • znajomość systemów marketing automation i systemów CRM.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie stałe oraz premie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet MultiSport;
  • szkolenia produktowe;
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy;
  • możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest Soneta sp. z o. o.,z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować pod adresem mailowym: iod@enova.pl , Twoje dane osobowe będą przetwarzane w zależności od wyrażonej zgody dla potrzeb aktualnej lub aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r., Twoje dane osobowe przechowywane będą w zależności od wyrażonej zgody przez okres aktualnej rekrutacji lub aktualnej i przyszłych rekrutacji, posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w aktualnej i przyszłej rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.”