Specjalista ds. Employer Brandingu i komunikacji wewnętrznej

Kim jesteśmy

Soneta to firma IT, która tworzy oprogramowanie ERP, z którego obecnie korzysta ponad 17500 firm. Oprogramowanie jest wysoko specjalistyczne i obejmuje cały obszar przedsiębiorstwa. W Soneta spotkasz zatem nie tylko specjalistów IT, ale również ekspertów od księgowości, kadr, Business Intelligence czy sprzedaży.

Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na działaniach marketingowych wokół naszych produktów i usług. Kilka miesięcy temu podjęliśmy decyzję o wdrożeniu dodatkowych działań dotyczących marki pracodawcy. Nasza firma rośnie – chcemy uporządkować działania związane z kulturą organizacyjną, komunikacją wewnętrzną oraz kreować nasz wizerunek, jako pracodawcy.

Kogo szukamy

Szukamy specjalisty ds. Employer Brandingu i komunikacji wewnętrznej, który jest doświadczony w planowaniu, wdrażaniu i weryfikowaniu ważnych celów strategicznych firmy dotyczących wizerunku pracodawcy, marketingu rekrutacyjnego oraz kultury firmy.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja strategii Employer Brandingu
  • wsparcie w rekrutacji w obrębie marketingu rekrutacyjnego
  • planowanie i tworzenie treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej
  • wspieranie w projektach doskonalenia procesu onboardingu
  • planowanie i organizowanie eventów wewnętrznych oraz projektów, które budują kulturę organizacyjną firmy
  • inicjowanie i koordynowanie działań związanych z tworzeniem materiałów wizerunkowych
  • koordynowanie współpracy z Działem Marketingu, agencjami marketingowymi

Wymagane kwalifikacje i umiejętności

  • doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku, mile widziane w branży IT
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów EB, marketingowych lub eventowych
  • znajomość trendów w obszarze rekrutacji, Employer Brandingu, Employee Advocacy oraz komunikacji wewnętrznej
  • kreatywność, inicjatywa, odwaga w działaniu

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy