Specjalista ds. Content Marketingu

Kim jesteśmy

Soneta to firma IT, która tworzy oprogramowanie ERP, z którego obecnie korzysta ponad 17500 firm. Oprogramowanie obejmuje cały obszar przedsiębiorstwa. W Soneta spotkasz zatem nie tylko specjalistów IT, ale również ekspertów od księgowości, kadr, Business Intelligence czy sprzedaży.

Działania marketingowe związane z produktem oraz modelem sprzedaży są bardzo rozbudowane. Dlatego w Dziale Marketingu znajdziesz osoby, które wykorzystują oraz utwierdzają swoją ekspercką wiedzę i umiejętności w konkretnych specjalizacjach i biznesowych obszarach. Tworzymy małe podzespoły, które przy zewnętrznym wsparciu umacniają nasz produkt na rynku.

Kogo szukamy

Szukamy doświadczonego Specjalisty ds. Content Marketingu, który wie, jak tworzyć treści dla B2B oraz koordynować aktywności związane z jej tworzeniem, z naciskiem na oprogramowanie dla biznesu. Nie musisz mieć od razu eksperckiej wiedzy na temat obszarów, które obsługuje oprogramowanie. Ważne, że jesteś otwarty na zgłębianie specjalistycznych tematów dla biznesu, wiesz na czym polega research i recykling treści. Cenimy umiejętne zarządzanie swoim czasem oraz komunikatywność. Jeśli dodatkowo masz przynajmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym lub zbliżonym stanowisku w B2B – chcemy Cię poznać

Jaki będzie Twój zakres obowiązków

  • inicjowanie formatów treści, założeń treści, zgodnie z celami biznesowymi firmy oraz lejkiem marketingowo-sprzedażowym
  • koordynacja działań związanych z kalendarzem edytorialnym
  • współpraca z zewnętrznymi copywriterami – zlecanie treści, dbanie o terminowość zleceń oraz jakość pracy
  • tworzenie materiałów w oparciu o gotowe, eksperckie treści
  • współpraca z grafikiem, agencją SEO
  • inicjowanie i koordynowanie działań związanych z contentem
  • koordynowanie współpracy z Działem IT, Sprzedaży oraz agencjami marketingowymi w zakresie tworzenia treści

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w modelu hybrydowym (2 dni w biurze miesięcznie)
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy