Sekretarka

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za recepcję, organizowanie i koordynowanie spotkań z klientami, opieka nad gośćmi,
  • organizacja spotkań i zarządzanie dostępnością sal konferencyjnych,
  • wsparcie organizacyjne prac biura Prezesa Zarządu Spółki,
  • rezerwacja hoteli dla pracowników biura, organizowanie wyjazdów służbowych,
  • nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną, obiegiem dokumentów,
  • współpraca z zespołem marketingu w zakresie przygotowania materiałów reklamowych,
  • monitorowanie rotacji zapasów artykułów biurowych, spożywczych i sanitarnych.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra obsługi aplikacji MS Office (Word, Excel)
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności organizacyjne, umiejętność sumiennego i samodzielnego działania
  • pozytywne podejście, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w przedziale godzin 8:00 – 16:30
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy