Projektant interfejsów użytkownika (UI/UX)

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych oraz potrzeb użytkowników
  • opracowywanie scenariuszy i makiet aplikacji webowych oraz mobilnych
  • projektowanie interfejsów graficznych
  • kontakt z zespołem deweloperskim

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie projektowania graficznych interfejsów użytkownika
  • doświadczenie w pracy z zespołem deweloperskim
  • znajomość oprogramowania: pakiet Adobe, Sketch, Axure RP
    (lub innych narzędzi do zaawansowanego prototypowania)
  • podstawowa znajomość HTML, CSS
  • znajomość podstawowych wymagań interfejsów dotyczących systemów mobilnych
  • umiejętność argumentowania swoich decyzji projektowych
  • znajomość standardów i ograniczeń związanych z dostępnością interfejsów
  • portfolio prezentujące dotychczasowe doświadczenie w zakresie projektowania
    zorientowanego na użytkownika

Oferujemy:

  • udział w projektach stanowiących wyzwania
  • realny wpływ na końcowy kształt każdego z projektów
  • rozwój w dziedzinach okołoprojektowych
  • praca w multidyscyplinarnym zespole z ludźmi o bardzo różnych
    doświadczeniach związanych z projektowaniem
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i odpowiedzialności
  • możliwość udziału w niekomercyjnych, oddolnych działaniach związanych z dizajnem
    (warsztaty, wykłady, badania nad kulturą wizualną)
  • możliwość pracy zdalnej
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy