Programista C# – projekt enova365 Workflow/DMS

  • dwa razy w miesiącu odbywają się obowiązkowe spotkania programistyczne w siedzibie firmy, w Krakowie,
  • w początkowym okresie pracy (1- 2 miesiące) może być wymaga praca stacjonarna w biurze w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
  • rozwój oprogramowania enova365 w obszarze Workflow, DMS i Business Intelligence
  • przygotowywanie testów automatycznych aplikacji
  • dokumentowanie implementowanego kodu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość programowania w języku C#
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy)
  • komunikatywność, dokładność, terminowość

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git)
  • znajomość rozwiązań klasy BI oraz ERR

Oferujemy:

  • pracę w zespole doświadczonych programistów, w firmie wyróżnionej przez Microsoft nagrodą Partner roku 2014 w obszarze Aplikacja
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • pracę zdalną lub możliwość pracy w biurze w centrum Krakowa
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość wyjazdów na konferencje programistyczne i zdobycia doświadczenia jako prelegent
  • możliwość wyboru własnych narzędzi pracy: laptop, klawiatura, monitor
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy
  • super kierownika i zespół