Programista C# – Projekt enova365 Workflow/DMS

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania enova365 w obszarze Workflow i DMS i Business Intelligence;
  • przygotowywanie testów automatycznych aplikacji;
  • dokumentowanie implementowanego kodu.

Wymagania:

  • znajomość programowania w języku C#.
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy);
  • komunikatywność, dokładność, terminowość;
  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne);
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia;
  • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego;
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio;
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git);
  • znajomość rozwiązań klasy BI oraz ERP.

Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającym się obszarze biznesowym (Workflow oraz DMS i Business Intelligence);
  • praca przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi programistycznych;
  • pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet sportowy Multisport;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);
  • możliwość pracy zdalnej.