Programista C# – projekt Business Intelligence (możliwość pracy zdalnej)

  • dwa razy w miesiącu odbywają się obowiązkowe spotkania programistyczne w siedzibie firmy, w Krakowie,
  • w początkowym okresie pracy (1- 2 miesiące) może być wymaga praca stacjonarna w biurze w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie kodu do oprogramowania enova365 w obszarze Business Intelligence
  • tworzenie testów jednostkowych
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • dokumentowanie implementowanego kodu
  • utrzymanie i refaktoring istniejącego kodu
  • code review

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • umiejętność programowania w języku C#
  • znajomość środowiska Visual Studio i technologii .NET Framework
  • znajomość środowisk baz danych (w szczególności SQL Server i języka T-SQL)
  • dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (GIT)
  • znajomość środowisk baz danych Oracle i MySQL
  • znajomość środowisk klasy BI oraz hurtowni danych
  • znajomość modeli hurtowni danych oraz rozwiązań klas ETL i OLAP
  • znajomość narzędzi analitycznych (np. PowerBI)
  • znajomość najnowszej wersji bibliotek DevExpress WinForms, DevExpress XtraReports, NUnit
  • doświadczenie w pracy z wytwarzaniem oprogramowania z użyciem Agile, CleanCode, S.O.L.I.D

Oferujemy:

  • pracę w zespole doświadczonych programistów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy