Programista C# .Net (możliwość pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:

  • rozwój oprogramowania enova365 Desktop w ujęciu ogólnosystemowym;
  • implementacja testów behawioralnych;
  • wsparcie sieci wdrożeniowej w zakresie implementacji własnych rozwiązań;
  • dbanie o wysoką jakość kodu.

Wymagania:

  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;
  • doskonała umiejętność programowania w języku C#;
  • dobra znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego;
  • komunikatywność, otwartość, chęć rozwoju w kierunku nowych technologii.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych;
  • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git);
  • znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP;
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodyką zwinną Agile;
  • doświadczenie w programowaniu wg metodyk eXtreme Programming;
  • doświadczenie w programowaniu wg podejścia BDD, Clean Code, Pragmatic Programmer;
  • znajomość najnowszej wersji bibliotek DevExpress;
  • chęć rozwoju i nauki innych języków np. GoLang, Ruby, Python, Java, Scala, JS;
  • mile widziana znajomość jednego z powyższych języków.

Firma oferuje:

  • pracę w zespole doświadczonych programistów, w firmie wyróżnionej przez Microsoft nagrodą Partner roku 2014 w obszarze Aplikacja;
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia);
  • praca zdalna, możliwość pracy w biurze w centrum Krakowa;
  • długoterminową współpracę;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • możliwość wyjazdów na konferencje programistyczne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia jako prelegent na naszych konferencjach programistycznych;
  • możliwość wyboru własnych narzędzi pracy : laptop, klawiatura, monitor;
  • Kuchnię zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • super kierownika i zespół.