Młodszy konsultant systemu ERP ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc klientom w użytkowaniu oprogramowania przez konsultacje telefoniczne i mailowe
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień dotyczących obszaru kadr i płac- warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, z systemami klasy ERP
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej
  • otwartość na nową wiedzę
  • dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów