Konsultant wewnętrznego wsparcia technicznego

Zakres obowiązków:

  • obsługa zgłoszeń użytkowników, rozwiązywanie problemów z zakresu wykorzystywanych aplikacji oraz sprzętu komputerowego,
  • konfiguracja, modernizacja i serwis sprzętu komputerowego,
  • przygotowywanie komputerów i stanowisk dla nowych osób oraz udział w procesie onboardingu pracowników,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług informatycznych,
  • dobór oraz obsługa zamówień sprzętu komputerowego w firmie,
  • utrzymanie procesu wykonywania kopii zapasowych,
  • rozwój wewnętrznej infrastruktury informatycznej oraz współpraca z innymi zespołami w firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • analityczne myślenie, komunikatywność,
  • dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego,
  • umiejętność rozwiązywania problemów sprzętowych i systemowych,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz dystrybucji Linux,
  • podstawowa znajomość zagadnień z obszaru sieci,
  • znajomość wiersza poleceń i umiejętność wykorzystania go w codziennej pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • chęć rozwoju w obszarach administracji systemów,
  • doświadczenie w pracy z Windows Server, QNAP, Synology itp.
  • umiejętność tworzenia skryptów PowerShell i/lub znajomość innych języków skryptowych usprawniających zarządzanie systemami,
  • znajomość zagadnień związanych z administracją bazami danych (MSSQL, MySQL, Oracle),
  • znajomość zagadnień związanych z Active Directory,
  • doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w sprzętach firmy Dell.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • długoterminową współpracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.