Konsultant techniczny projektu Kadry Płace

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia technicznego Partnerom wdrażającym system ERP enova365 (mail/telefon);
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania;
  • prowadzenie szkoleń, tworzenie dokumentacji produktowej.

Wymagania:

  • doświadczenie (min. 1 rok) w pracy z systemami ERP – od strony wytwarzania, serwisowania lub wdrażania (najchętniej w obszarze kadrowo- płacowym lub/i księgowym);
  • podstawowa znajomość zasad programowania w C# lub innym języku obiektowym;
  • znajomość narzędzi i usług online wspomagających testowanie aplikacji;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – umiejętność prostego wyjaśniania skomplikowanych problemów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Microsoft SQL Server 2014 – Ms SQL;
  • znajomość  – praktyczna lub teoretyczna – zagadnień kadrowo-płacowych (kadry, naliczanie wynagrodzeń) lub/i  księgowych (plan kont, rejestr VAT, kasa/bank, rozrachunki, deklaracje podatkowe, środki trwałe);
  • dobra znajomość funkcjonalności co najmniej jednego systemu kadrowo- płacowego lub/i finansowo-księgowego.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia zależną o wyników;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet sportowy Multisport;
  • szkolenia produktowe i menedżerskie;
  • pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje.