Konsultant techniczny ERP

Zakres obowiązków:

Utrzymanie i rozbudowa systemu enova365:

  • Projektowania i implementacji własnych modułów systemu enova365,
  • konstrukcji własnych elementów Interfesju użytkownika enova365,
  • analiza zgłoszeń od zespołów Soneta oraz zgłoszeń od sieci partnerskiej (druga linia wsparcia technicznego),
  • tworzenia scenariuszy testowych, projektowania i implementacji testów automatycznych w środowisku enova365,
  • projektowania i implementacji rozwiązań integrujących enova365 z zewnętrznymi aplikacjami,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i przykładów zastosowania rozwiązań programistycznych enova365,
  • prowadzenie szkoleń z zagadnień technicznych i programistycznych systemu enova365,
  • automatyzacja procesów w celu doskonalenia efektywności pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne),
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych,
  • rzetelnie ugruntowana wiedza informatyczna dotycząca oprogramowania w środowisku Windows i w Internecie,
  • znajomość podstaw SQL, relacyjnych baz danych oraz podstaw programowania w popularnych językach programowania (np. C# / C / C++).
  • znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP,
  • znajomość zwinnych metodyk pracy z oprogramowaniem (SCRUM),
  • znajomość środowisk prowadzenia projektów IT (np. AzureDevops),
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure),
  • znajomość rozwiązań Office 365,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia),
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • długoterminową współpracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • rozwój w kierunku programowania,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.