Konsultant systemu ERP ds. płac i kadr

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemu ERP enova365;
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania;
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne lub ekonomiczne);
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień dotyczących obszaru kadr i płac- warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- z systemami do zarządzania ERP oraz w IT;
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji;
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej;
  • otwartość na nową wiedzę;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych i programowania;
  • znajomość Microsoft SQL Server.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.