Konsultant systemu ERP ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie nowych funkcji: zbieranie oczekiwań, współprojektowanie, testowanie oprogramowania w zakresie kadr i płac
  • wsparcie partnerów handlowych firmy oraz klientów w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 kadry płace
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie we wdrażaniu modułów kadrowo-płacowych lub praca w dziale kadrowo-płacowym lub praktyka w dziale kadrowo- płacowym
  • znajomość prawa pracy, kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych i rachunkowych, zagadnień związanych z kadrami i płacami
  • umiejętność budowania jasnego i  spójnego komunikatu do klienta
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • łatwość redagowania dokumentacji
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy