Konsultant projektu Księgowość

Zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia technicznego Partnerom wdrażającym system ERP enova365 (mail/telefon);
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania;
  • prowadzenie szkoleń, tworzenie dokumentacji produktowej.

Wymagania:

Warunki konieczne:

  • doświadczenie (min. 1 rok) w pracy z systemami ERP – od strony wytwarzania, serwisowania lub wdrażania (najchętniej w obszarze księgowym);
  • podstawowa znajomość zasad programowania w C# lub innym języku obiektowym;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne – umiejętność prostego wyjaśniania skomplikowanych problemów.

  • znajomość – praktyczna lub teoretyczna – zagadnień księgowych (plan kont, rejestr VAT, kasa/bank, rozrachunki, deklaracje podatkowe, środki trwałe) i/lub kadrowo-płacowych (kadry, naliczanie wynagrodzeń);
  • dobra znajomość funkcjonalności co najmniej jednego systemu finansowo-księgowego.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia zależna o wyników;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenia produktowe i menedżerskie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.