Konsultant projektu Handel

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemu ERP enova365
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowani
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub ekonomiczne)
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień handlowo-logistycznych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- z systemami do zarządzania ERP lub w IT – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów i umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej

  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych i programowania
  • znajomość Microsoft SQL Server

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • rozwój w kierunku programowania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów1