Konsultant ds. utrzymania systemów informatycznych (wydajność)

Zakres obowiązków:

  • analiza i obsługa zgłoszeń z obszaru wydajności
  • współpraca z zespołami technicznymi i infrastrukturalnymi aplikacji, w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów wpływających na ogólną wydajność systemu aplikacji
  • przekazywanie informacji zwrotnych oraz wspieranie usług związanych z tworzeniem oprogramowania
  • przeprowadzanie testów wydajnościowych i testów zużycia zasobów
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji związanej z wydajnością systemu
  • analiza funkcjonalności systemu enova365 pod kątem możliwości ich optymalizacji
  • badanie i monitorowanie wydajności środowisk produkcyjnych
  • opracowywanie i wdrażanie polityk, jak również wdrażanie narzędzi poprawiających wydajność systemu oraz diagnostykę
  • analiza baz danych i optymalizacja pod względem wydajności

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (wskazana informatyka lub kierunki pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania systemów informatycznych, wydajności i testowaniu
  • znajomość  .NET (C #) i środowiska Visual Studio i/lub praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem SQL
  • znajomość narzędzi do monitorowania wydajności systemów informatycznych
  • umiejętność tworzenia dokumentacji dla utrzymywanych środowisk
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy zespołowej
  • efektywna organizacja pracy (samodzielność)

  • doświadczenie w administracji serwerem MS SQL (zarządzanie kontami użytkowników, zarządzanie kopiami zapasowymi, monitorowanie zasobów bazodanowych)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy