Konsultant ds. systemów zarządzania wiedzą (Business Intelligence)

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w procesie rozwijania moduł BI w zakresie merytorycznym i funkcjonalnym
  • testowanie aplikacji
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego i technicznego sieci partnerskiej systemu enova365
  • sporządzanie dokumentacji użytkownika
  • przygotowanie materiałów do celów marketingowych
  • analiza rozwiązań dostępnych na rynku oraz bieżących potrzeb klientów
  • prowadzenie prezentacji modułowych

Wymagania:

  • wykształcenie: wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym, informatycznym lub matematycznym)
  • znajomość narzędzi raportujących (Excel, Power BI)
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • umiejętność pracy samodzielnej (organizacja czasu pracy), jak i zespołowej
  • komunikatywność i otwartość
  • dokładność i terminowość

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, Workflow
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. Agile
  • znajomość SQL
  • znajomość hurtowni danych
  • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w godzinach 8:00 – 16:00 i 9:00 – 17:00
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy