Konsultant ds. systemów zarządzania wiedzą – Business Intelligence

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w procesie rozwijania moduł BI w zakresie merytorycznym i funkcjonalnym;
  • testowanie aplikacji;
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego i technicznego sieci partnerskiej systemu enova365;
  • sporządzanie dokumentacji użytkownika;
  • przygotowanie materiałów do celów marketingowych;
  • analiza rozwiązań dostępnych na rynku oraz bieżących potrzeb klientów;
  • prowadzenie prezentacji modułowych.

Wymagania:

  • wykształcenie: wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym, informatycznym lub matematycznym);
  • znajomość narzędzi raportujących (Excel, Power BI);
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;
  • znajomość relacyjnych baz danych;
  • umiejętność pracy samodzielnej (organizacja czasu pracy), jak i zespołowej;
  • komunikatywność i otwartość;
  • dokładność i terminowość.

  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami klasy ERP, CRM, Workflow;
  • znajomość metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. Agile;
  • znajomość SQL;
  • znajomość hurtowni danych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • parking samochodowy i rowerowy
  • pozytywną atmosferę pracy, udział w dynamicznym rozwoju firmy