Konsultant ds. rozwoju aplikacji internetowych

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań biznesowych i opracowywanie koncepcji rozwiązań związanych z rozwojem internetowego systemu klasy ERP
  • przygotowywanie oraz prowadzenie testów aplikacji webowej i mobilnej
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • wsparcie użytkowników systemu ERP enova365 w zakresie obsługi oraz konfiguracji systemu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyczne lub techniczne)
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami HTML i XML – warunek konieczny
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami ERP
  • znajomość systemów operacyjnych Windows i wiedza z zakresu zagadnień sieciowych
  • umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu projektowego oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy własnej

  • doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem aplikacji internetowych i mobilnych
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • rozwój w kierunku programowania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy