Konsultant ds. rozwoju aplikacji internetowych

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań biznesowych i opracowywanie koncepcji rozwiązań związanych z rozwojem internetowego systemu klasy ERP;
  • przygotowywanie oraz prowadzenie testów aplikacji webowej i mobilnej;
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji do systemu;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji;
  • wsparcie użytkowników systemu ERP enova365 w zakresie obsługi oraz konfiguracji systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • znajomość zagadnień związanych z technologiami HTML i XML – warunek konieczny;
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z systemami ERP;
  • znajomość systemów operacyjnych Windows i wiedza z zakresu zagadnień sieciowych;
  • umiejętność efektywnej współpracy w ramach zespołu projektowego oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • dobra organizacja pracy własnej.

  • doświadczenie zawodowe związane z projektowaniem aplikacji internetowych i mobilnych;
  • znajomość zagadnień związanych z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami;
  • szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne;
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę.