Kierownik projektu Workflow i DMS

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy zespołu w zakresie zapewnienia ciągłości pracy
  • czynny udział w rozwoju modułu Workflow przez inicjowanie i współtworzenie projektów rozwojowych
  • nadzór nad realizacją zadań i organizacja spotkań wewnętrznych i projektowych
  • bieżąca pomoc i wsparcie dla członków zespołu
  • dbanie o jakość oraz atmosferę w zespole
  • zapewnienie wsparcia technicznego dla Partnerów enova365 dotyczącego modułu Workflow oraz DMS

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (informatyczne lub techniczne)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i w prowadzeniu projektów- warunek konieczny
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z metodyką prowadzenia projektów informatycznych- warunek konieczny
  • znajomość zagadnień z zakresu wytwarzania oprogramowania
  • podstawowa znajomości analizy procesów biznesowych i modelowania
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii

Dodatkowym atutem będzie:

  • certyfikat z metodologii zarządzania projektami
  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami z zakresu obiegu dokumentów i Workflow
  • zainteresowania z obszaru systemów ERP
  • znajomość UML lub BPMN
  • zainteresowania z obszaru programowania (znajomość języków programowania)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • rozwój w kierunku programowania
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • parking samochodowy i rowerowy