Front End Web Developer

Zakres obowiązków:

  • projektowanie webowego interfejsu użytkownika w aplikacjach intranetowych
  • projektowanie i przygotowanie funkcjonalnego front endu
  • opracowanie spójnej strategii rozwoju interfejsu użytkownika, standaryzacji sposobów prezentacji typowych elementów interfejsu oraz współpracy z zespołem odpowiedzialnym za back end
  • rozwój nowych funkcjonalności
  • realizację zadań w ramach prowadzonych projektów i wdrożeń

Wymagania:

  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przynajmniej jednego z framework JavaScript (np. React, itp.)- 2 lata praktyki
  • znajomość HTML5
  • dobra znajomość CSS3 (mile widziana znajomość preprocesorów CSS, np. SASS, LESS)
  • pomysłowość oraz umiejętności graficzne pozwalające na pracę twórczą (projektowanie layoutu oraz innych elementów UI)
  • umiejętność tworzenia funkcjonalnych szablonów na podstawie projektu graficznego
  • myślenie analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • umiejętność współpracy w zespole oraz wymiany doświadczeń

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość ASP.NET MVC
  • umiejętność programowania w języku C#
  • doświadczenie w pracy z Visual Studio
  • znajomość platformy Windows Azure

Oferujemy:

  • pracę w zespole doświadczonych programistów, w firmie wyróżnionej przez Microsoft nagrodą Partner roku 2014 w obszarze Aplikacja
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • pracę zdalną, możliwość pracy w biurze w centrum Krakowa
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • możliwość wyjazdów na konferencje programistyczne i możliwość zdobycia doświadczenia jako prelegent
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów
  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • parking samochodowy i rowerowy