Administrator systemu ERP

Zakres obowiązków:

  • rozwój i nadzór nad istniejącymi systemami informatycznymi (parametryzacja, rozwiązywanie problemów)- w szczególności obszary: Handel/CRM,
  • współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie zbierania, wypracowywania oraz wdrażania koncepcji,
  • współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP,
  • implementacja rozwiązań, testy, wdrożenia oraz utrzymanie systemu,
  • szkolenia użytkowników,
  • kreowanie i rekomendowanie nowych rozwiązań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru IT),
  • doświadczenie w administracji systemu ERP lub we wdrożeniach (mile widziany system enova365),
  • znajomość systemów Microsoft Windows, Microsoft SQL Server,
  • doświadczenie w pracy bazami danych MSSQL,
  • znajomość sprzętu komputerowego i technologii sieciowych,
  • znajomość tematyki bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność samodzielnej analizy, dekompozycji i rozwiązywania problemu,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka programowania C#.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne,
  • długoterminową współpracę,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę,
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy,
  • nowoczesne biuro wraz z kuchnią zaopatrzoną w zapas kawy i innych napojów,
  • parking samochodowy i rowerowy.