Dziękujemy za zainteresowanie naszym systemem!

Wkrótce na podany adres e-mail otrzymasz dostęp do wersji demonstracyjnej enova365 na 7 dni! Dowiedz się więcej o wersji DEMO – sprawdź pierwsze kroki w systemie w poniższej instrukcji!

Pierwsze kroki w systemie

Logowanie
Interfejs
Zarządzanie
Dostęp
Dedykowana wersja dla Ciebie

Logowanie

Witamy w wersji testowej naszego systemu! Na podany w formularzy adres e-mail otrzymałeś wiadomość z 7 dniowym indywidualnym dostępem do enova365:

 • Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą i otwórz wiadomość od nas – możesz teraz wybrać sposób dostępu do aplikacji!
 • Jeśli nie znajdziesz wiadomości w swojej skrzynce, sprawdź folder SPAM, być może nasza wiadomość omyłkowo tam trafiła – zaufaj nam: wiadomość jest bezpieczna!
 • Testuj enova365 bezpłatnie przez 7 dni.


mail

Interfejs

Otrzymałeś już dostęp do wersji demonstracyjnej enova365 – skorzystaj z dedykowanego linka, dzięki któremu poznasz nasz system. Skorzystaj ze swojego dostępu do systemu i sprawdź jego możliwości. Zapraszamy!

 • Interfejs HTML to nowoczesny i funkcjonalny wybór dla tych, którzy będą korzystać z systemu przez przeglądarkę internetową niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdują – wystarczy dostęp do Internetu!
 • Interfejs Okienkowy – to tradycyjne rozwiązanie stacjonarne – polecane dla tych, którzy cenią klasyczny design i pracują zawsze na tym samym komputerze.

interfejs

Zarządzanie

Z myślą użytkowniku projektujemy system, w którym w łatwy sposób się poruszasz i odnajdujesz potrzebne dla Ciebie funkcje. Poznaj możliwości naszego systemu i sam zbadaj jego funkcje! 

 • Zobacz podstawowe kroki w nawigowaniu po enova365 i przekonaj się jakie to proste!
 • Możesz teraz jednym kliknięciem sprawdzić działanie każdego z modułów – skorzystaj bocznego z menu by wybrać ten dla Ciebie
 • Każdy z interesujących Cię obszarów możesz otworzyć w osobnej zakładce – twórz własne widoki list dostosowane do Twoich potrzeb
 • W związku ze swoimi potrzebami możesz również utworzyć listę ulubionych i najczęściej odwiedzanych modułów lub ustawić widok startowy dla aplikacji

nawigacja systemu

Dostęp

Twój dostęp do wersji demonstracyjnej będzie ważny przez 7 dni od otrzymania od nas wiadomości e-mail. 

 • Wracaj do testowania kiedy chcesz w ciągu bezpłatnego okresu testów, wystarczy kliknąć w link w wiadomości od nas
 • Jeśli podczas odkrywania kolejnych funkcji pojawiają się pytania – nie zwlekaj i napisz do nas – nasi konsultanci przeprowadzą Cię przez proces testów i pomogą poznać pełnię możliwości naszej aplikacji

testowanie

Dedykowana wersja dla Ciebie

Poznałeś już enova365 i wiesz jak wygląda, ale zastanawiasz się jak może działać konkretnie w Twojej firmie?

 • Skorzystaj z możliwości zaprezentowania systemu w siedzibie Twojej firmy lub online – umów bezpłatną prezentację systemu

prezentacja

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dane przetwarzane przez Użytkownika w ramach wykorzystania wersji demonstracyjnej systemu enova365 nie mogą być danymi osobowymi w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku, (Dz.U. 2018 poz. 1000 z późn. zm.), a w razie naruszenia powyższych zobowiązań Soneta sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za ich przetwarzanie w tym za ich poufność i integralność.

W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Masz problem z demo? Chcesz wiedzieć więcej lub otrzymać pełną wersję systemu? Skontaktuj się z nami

Chcesz by Twoje dane testowe były przechowywane przez dłuższy czas?