ERP dla nowej firmy

Młode firmy poszukują rozwiązań, które usprawnią ich procesy sprzedażowe i finansowe.

Poznaj rozwiązania enova365 dostosowane do potrzeb firm mikro i małych.

Rozwiązania dla Twojej firmy

Proste fakturowanie, stabilna księgowość, naliczanie płac, sprzedaż i zarządzanie towarami.

Dla młodych przedsiębiorstw enova365 dostarcza doskonałe rozwiązania, które pomogą im lepiej zarządzać zasobami, usprawnić obsługę klienta i obniżyć koszty operacyjne działalności.

Rozwija się razem z Tobą

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku systemów, nie musisz tracić pieniędzy i czasu na zmianę system gdy Twoja firma urośnie.

Kiedy Twoje potrzeby biznesowe się zmienią, możesz bez trudu przejść na wyższą wersję lub dobrać potrzebne modułu. 

Mobilność i nowoczesność

Z enova365 można korzystać z dowolnego narzędzia: komputera, tabletu czy smartphone. Miej dostęp do firmy 24/7 i rozwijaj swój biznes niezależnie od tego gdzie jesteś.

Poznaj mobilne rozwiązania enova365

Pakiety dla nowych firm

Poznaj specjalne pakiety promocyjne na zakup oprogramowania enova365 przygotowane z myślą o młodych przedsiębiorstwach 

Nowa firma w chmurze

Nie chcesz kupować licencji na własność lub nie masz serwera? Wybierz enova365 w chmurze Microsoft Azure i korzystaj z oprogramowania w ramach miesięcznego abonamentu. Poznaj nasze propozycje pakietów w chmurze.

Pobierz bezpłatną publikację "Is it time to scaleup?"

Czy i kiedy warto wdrożyć system ERP w dojrzałym startupie?

Informacje dodatkowe

Pakiety dla nowych firm

Z oferty mogą skorzystać firmy, które działają na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. Przy zakupie wymagane jest przedłożenie dokumentów rejestrowych (KRS lub Wpis do ewidencji, ponieważ okres 12 miesięcy liczony jest od daty rejestracji działalności/firmy widniejącej w dokumentach rejestrowych). Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakupie oprogramowania enova365. Pakiet obejmuje licencje na jedno stanowisko dla danego modułu. Ceny nie zawierają kosztów wdrożenia oprogramowania.

Nowa firma w chmurze

Prezentowane pakiety stanowią jedynie sugestię konfiguracji możliwych rozwiązania enova365. Zależnie od wybranych modułów, ilości użytkowników systemu, wielkości bazy oraz wariantu cena może ulec zmianie.Powyższe ceny zawierają dostęp do systemu enova365, instalację i utrzymanie systemu w chmurze Microsoft Azure oraz dostęp do pakietów aktualizacji systemu. Ceny nie zawierają kosztów wdrożenia oprogramowania. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca niezależnie do daty rejestracji firmy.

Zobacz bezpłatnie DEMO enova365

Przetestuj możliwości programu enova365 z 7 dniową darmową wersją demonstracyjną. Wypełnij formularz, a dane dostępu do systemu zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail