ERP dla nowej firmy

Młode firmy poszukują rozwiązań, które usprawnią ich procesy sprzedażowe i finansowe.

Poznaj rozwiązania enova365 dostosowane do potrzeb firm mikro i małych.

Rozwiązania dla Twojej firmy

Proste fakturowanie, stabilna księgowość, naliczanie płac, sprzedaż i zarządzanie towarami.

Dla młodych przedsiębiorstw enova365 dostarcza doskonałe rozwiązania, które pomogą im lepiej zarządzać zasobami, usprawnić obsługę klienta i obniżyć koszty operacyjne działalności.

Rozwija się razem z Tobą

W przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku systemów, nie musisz tracić pieniędzy i czasu na zmianę system gdy Twoja firma urośnie.

Kiedy Twoje potrzeby biznesowe się zmienią, możesz bez trudu przejść na wyższą wersję lub dobrać potrzebne modułu. 

Mobilność i nowoczesność

Z enova365 można korzystać z dowolnego narzędzia: komputera, tabletu czy smartphone. Miej dostęp do firmy 24/7 i rozwijaj swój biznes niezależnie od tego gdzie jesteś.

Poznaj mobilne rozwiązania enova365

Pakiety dla nowych firm

Poznaj specjalne pakiety promocyjne na zakup oprogramowania enova365 przygotowane z myślą o młodych przedsiębiorstwach 

Nowa firma w chmurze

Nie chcesz kupować licencji na własność lub nie masz serwera? Wybierz enova365 w chmurze Microsoft Azure i korzystaj z oprogramowania w ramach miesięcznego abonamentu. Poznaj nasze propozycje pakietów w chmurze.

Pobierz bezpłatną publikację "Is it time to scaleup?"

Czy i kiedy warto wdrożyć system ERP w dojrzałym startupie?

Informacje dodatkowe

Pakiety dla nowych firm

Z oferty mogą skorzystać firmy, które działają na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. Przy zakupie wymagane jest przedłożenie dokumentów rejestrowych (KRS lub Wpis do ewidencji, ponieważ okres 12 miesięcy liczony jest od daty rejestracji działalności/firmy widniejącej w dokumentach rejestrowych). Promocja obowiązuje tylko przy pierwszym zakupie oprogramowania enova365. Pakiet obejmuje licencje na jedno stanowisko dla danego modułu. Ceny nie zawierają kosztów wdrożenia oprogramowania.

Nowa firma w chmurze

Prezentowane pakiety stanowią jedynie sugestię konfiguracji możliwych rozwiązania enova365. Zależnie od wybranych modułów, ilości użytkowników systemu, wielkości bazy oraz wariantu cena może ulec zmianie.Powyższe ceny zawierają dostęp do systemu enova365, instalację i utrzymanie systemu w chmurze Microsoft Azure oraz dostęp do pakietów aktualizacji systemu. Ceny nie zawierają kosztów wdrożenia oprogramowania. Z oferty może skorzystać każdy przedsiębiorca niezależnie do daty rejestracji firmy.

Zobacz bezpłatnie DEMO enova365

Przetestuj możliwości programu enova365 z 7 dniową darmową wersją demonstracyjną. Wypełnij formularz, a dane dostępu do systemu zostaną wysłane bezpośrednio na Twój adres e-mail
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 oraz w celach marketingowych. * Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pana/Pani Danych Osobowych jest [more] - Soneta spółka z o. o., z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; - z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl; - podane dane osobowe będą przetwarzane w celu dostarczenia bezpłatnej wersji demonstracyjnej systemu enova365 na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; - Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; - przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; - w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (po 25 maja 2018 r. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych); - podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zamówienia wersji demonstracyjnej systemu enova365; - Pana/Pani dane będą przechowywane na serwerach spoza europejskiego obszaru gospodarczego – Stany Zjednoczone. - dane osobowe będą przetwarzane także w sposób zautomatyzowany w formie profilowania na podstawie wyrażonej przez użytkownika zgody (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Konsekwencją profilowania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej; - Pana/Pani dane będą przetwarzane również w celach marketingowych;