Napędzaj opolski biznes razem z enova365

Dołącz do ogólnopolskiej sieci Autoryzowanych Partnerów

250Autoryzowanych Partnerów w całej Polsce
14500Tyle firm napędza enova365
88Procent Klientów, którzy polecają nasz system

enova365 - partner w innowacji

sprzedaz crm gif

Jesteśmy producentem dedykowanego oprogramowania ERP dla biznesu – enova365. Naszą firmę tworzą specjaliści i pasjonaci, którzy od ponad 20 lat projektują oprogramowanie komputerowe. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oraz jest cenionym partnerem biznesowym.


Szukamy firm w obrębie województwa opolskiego, które wiążą swoją przyszłość z dostarczaniem zaawansowanych usług IT.

8Dedykowanych obszarów
53Rozwiązania funkcjonalne
3Modele zakupu oprogramowania

Co nas wyróżnia?

100% pro-partnerski model współpracy
100% pro-partnerski model współpracy

Zajmujemy się wyłącznie technologią i nie konkurujemy z naszymi Partnerami w dziedzinie wdrożeń.

Możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań
Możliwość tworzenia dedykowanych rozwiązań

Zaproponuj swoim Klientom system dopasowany do ich potrzeb i spełniający najwyższe wymagania.

Rozbudowane wsparcie merytoryczne
Rozbudowane wsparcie merytoryczne

Naszym Partnerom oferujemy pakiet kompleksowych szkoleń produktowych oraz możliwość aktualizowania swojej wiedzy (udział w platformie e-learningowej, kontakt z konsultantami technicznymi enova365).

Zostań partnerem

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż Administratorem Pani/Pana Danych Osobowych jest • Soneta spółka z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków; • z Inspektorem Ochrony Danych osobowych, można się skontaktować pod podanym adresem e-mail iod@enova.pl • podane dane osobowe będą przetwarzane w celu skontaktowania się z pracownikiem Sonety i uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody; • przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody; • w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; • podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie oznaczonych danych osobowych może skutkować brakiem możliwości skontaktowania się z Sonetą i uzyskaniem odpowiedzi na zadane pytanie;