Ręczne sterowanie jest dobre w jeżdżeniu na rowerze. W biznesie zawsze kończy się ostrym hamowaniem rozwoju. Musisz jednak pamiętać, że w skutecznym zarządzaniu przedsiębiorstwem nie chodzi o jazdę bez trzymanki. To dlatego system ERP enova365 łączy w sobie elementy automatyzacji z utrzymaniem kontroli nad kluczowymi procesami w firmie. Najważniejsze dane przechowujesz w bezpiecznej bazie.


Czy masz czasem wrażenie, że Twoja firma przypomina pokój siedmiolatka tuż po urodzinach? To niewiarygodne jak bardzo wszystko może nie być na swoim miejscu. Gdy chcesz zrobić krok do przodu nagle... „auć skąd wziął się ten klocek"! No właśnie. Dzięki enova365 zbierzesz wszystkie klocki do jednego pudełka. System pomaga uporządkować procesy i usprawnia przepływ informacji. Dzięki ustandaryzowanym procedurom i logicznym rozwiązaniom dostrzeżesz jak ogromny potencjał rozwojowy tkwi w Twojej firmie.

W wychowywaniu dzieci i relacjach biznesowych nie ma nic gorszego niż restrykcyjny system nakazów i zakazów. enova365 zawsze daje możliwości wyboru, na przykład pomiędzy różnymi modelami sprzedaży (SaaS, IaaS, ASP), wersjami oprogramowania (standard i multi) licencjami (on-premise i abonamentową). Możesz wybrać spośród wielu dedykowanych rozwiązań i dowolnie skonfigurować system dla własnych potrzeb.

Obsługa enova365 jest dziecinnie prosta. Odpowiada za to spójny i przyjazny interfejs wspólny dla wszystkich modułów systemu. Dzięki zróżnicowanym poziomom uprawnień każdy pracownik ma dostęp do niezbędnych informacji w ramach zajmowanego stanowiska z poziomu telefonu, tabletu, czy komputera. To właśnie dlatego w enova365 pracuje się tak wygodnie.

Przetestuj system przez 14 dni za darmo!

System enova365 w pełni dostosowany do Twojej firmy. Zobacz jak szeroki wachlarz rozwiązań i modułów oferuje!

System ERP enova365 doskonale sprawdza się zarówno w firmach produkcyjnych, e-commerce, przedsiębiorstwach z rozproszoną strukturą oddziałów, przedsiębiorstwach z branży spedycja i logistyka, biurach rachunkowych, firmach budowlanych i świadczących usługi na rynku nieruchomości, firmach szkoleniowych, instytucjach użyteczności publicznej, a nawet organizacjach non-profit.  

Wybierz Autoryzowanego Partnera enova365 i zacznij rozwijać swój biznes