zaufali_nam

Historie naszych Klientów

87% Użytkowników jest zadowolonych z funkcjonalności enova365, 84% Klientów ceni system za jego intuicyjność, a 88% z nich poleciłoby enova365 innym firmom! Przeczytaj dlaczego!

enova365 w Pneuhage Serwis Opon Sp. z o.o., znacząco zoptymalizowała procesy związane z logistyką i sprzedażą, nadając im nową, lepszą jakość. Wybrane rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo danych, a zaawansowane mechanizmy konfiguracji ułatwiają np. automatyczne procesowanie dokumentów oraz personalizowanie wiadomości email i powiadomień SMS.

Spółka Relax-med zainwestowała w enova365. Dzięki modułowi Handel przyśpieszyła procesy zamówień oraz sprzedaży. Współpraca ze sklepem internetowym pozwala uniknąć ręcznego przepisywania danych w obu kierunkach. Usprawniła także pracę działu księgowości np. importy oraz eksporty przelewów bankowych czy elektroniczną wysyłkę deklaracji VAT i JPK.

Wdrożenie kolektorów enova365 na magazynie przyspieszyło czas wydawania, ale co najważniejsze pozwoliło w pełni zarządzać datami ważności, co w branży spożywczej jest nieodzowne. Dzięki EDI wymiana zamówień i faktur z odbiorcami została zautomatyzowana – wszystkie dokumenty w obydwu kierunkach są w tej chwili przesyłane w wersji elektronicznej.

Wdrożenie Oprogramowanie enova365 oraz XWMS w firmie Celkar sp z .oo. Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności enova365 oraz integracji z systemem do obsługi magazynu (WMS) możliwe było zoptymalizowanie i połączenie procesów obsługi zamówień, pracy na magazynie i logistyki.

Nasza grupa dynamicznie się rozwija i żeby sprawnie nią zarzadzać, potrzebowaliśmy nowoczesnego rozwiązania informatycznego. Zależało nam przede wszystkim na przyspieszeniu i skoordynowaniu procesów biznesowych
Wiesław Lusina, dyrektor zarządzający COLOREX

enova365 jako zintegrowane narzędzie w firmie produkcyjnej Oxyline - system enova365 daje możliwość zapisu danych z poszczególnych obszarów działalności firmy w jednym miejscu, umożliwiając stały dostęp do dokumentów sprzedażowych, obsługi magazynu czy procesu produkcji, dając tym samym kontrolę nad wszystkimi procesami w firmie.

Klienci, którzy wybrali enova365

Demo
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365