Podziel się swoją opinią!

Daj nam znać, czego oczekujesz od oprogramowania ERP

Chcemy sprostać Twoim wymaganiom!

Jako producent oprogramowania ERP, chcemy stale się rozwijać udostępniając w swojej ofercie oprogramowanie zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. Twój głos jest dla nas bardzo ważny, zwłaszcza teraz, kiedy system ERP dostosowany do obecnej sytuacji biznesowej jest dla naszych Klientów gwarantem zachowania ciągłości pracy i kontroli nad działalnością firmy.

Podziel się z nami swoją opinią na temat oczekiwań wobec systemu ERP

Powiedz nam czego oczekujesz od oprogramowania do zarządzania w aktualnych realiach związanych z zagrożeniem pandemią, przeformułowaniem modelu pracy na zdalną i zmieniającą się dynamicznie sytuacją prawną w Polsce, abyśmy mogli jeszcze lepiej dopasować nasz system i ofertę dla Ciebie i Twojego biznesu.

Korzystaj z mobilnego systemu ERP

enova365 to system, który wspiera pracę z dowolnego miejsca i urządzenia - wystarczy tylko dostęp do Internetu. Nie masz jeszcze wersji multi? Skorzystaj z oferty specjalnej bezpłatnego przejścia na wersję multi i wykorzystuj potencjał pracy zdalnej! Sprawdź szczegóły

Podziel się swoimi oczekiwaniami!

  • Czy jesteś zadowolony z tempa aktualizacji enova365 do zmieniających się przepisów prawa?

  • Czego oczekujesz od oprogramowania do zarządzania i księgowości wspierającego pracę zdalną w obecnej sytuacji biznesowej?