27 sierpnia 2020

Analityka biznesowa z wykorzystaniem systemu ERP

Interpretacja danych, które są każdego dnia przetwarzane w organizacjach to nieocenione źródło kompleksowej wiedzy biznesowej. Eksperci z Soneta sp. z o.o. podpowiadają, jak wykorzystać system ERP do tworzenia analiz i wizualizacji, pomocnych w rozwoju firmy.

Wiele firm na co dzień korzysta z oprogramowania ERP, które wspiera zarządzanie organizacją, uelastycznia pracę i przyspiesza przebieg procesów wewnętrznych. Dzięki wspólnej bazie danych  na której pracują wszyscy Użytkownicy systemu, może on stać się również źródłem przydatnej wiedzy biznesowej i precyzyjnych raportów.

W tym celu wystarczy wdrożenie rozwiązania analitycznego Business Intelligence, które umożliwi przetworzenie zgromadzonych w systemie danych w przejrzyste wizualizacje i raporty, oparte o wykresy, tabele i wybrane wskaźniki.

Rozwiązanie Business Intelligence jest dostępne w polskim systemie ERP enova365 i pozwala Użytkownikom na zaawansowaną analitykę danych oraz ich wizualizację w dedykowanym miejscu – Panelach BI.

Rozpocznij analizę danych z rozwiązaniem Business Intelligence

Przyspieszenie raportowania, oparcie procesu decyzyjnego na rzetelnych danych i możliwość szybkiej adaptacji do zmian zachodzących na rynku – to nie jedyne korzyści, płynące z wdrożenia zaawansowanej analityki w firmie. Warto jednak wiedzieć, jakie wskaźniki i wykresy będą najbardziej pomocne do tworzenia analiz finansowych czy śledzenia procesu sprzedaży i stanów magazynowych.

Eksperci z Soneta sp. z o.o., producenta oprogramowania enova365, przygotowali obszerną publikację, odpowiadającą na najważniejsze pytania z zakresu analityki biznesowej – m.in.:

  • czym są wskaźniki KPI i jak je wykorzystać do śledzenia efektywności przedsiębiorstwa?
  • kto w firmie skorzysta z wiedzy biznesowej?
  • jak w dwóch kliknięciach przeprowadzić złożoną analizę finansową Du Ponta?
  • jak korzystać z Paneli BI, dostępnych w systemie enova365?

Publikację można pobrać bezpłatnie, korzystając z tego łącza.

Pobierz darmowy e-book, poświęcony analityce biznesowej

Zobacz inne z kategorii Informacje prasowe

16.09.2020

Wywiad z Jadwigą Wojtas o technologii i rozwoju w czasie pandemii

W dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej, rozmowa z Jadwigą Wojtas na temat pandemii i wyzwań technologicznych jakie wywołała.

27.07.2020

Firma, pandemia, technologia – jak sobie radzisz z COVID-19? Badanie użytkowników systemów informatycznych

Rozpoczęło się badanie ankietowe dotyczące zmian w użytkowaniu technologii, wynikających z trwającej pandemii COVID-19.

15.07.2020

System dopasowany do potrzeb Klienta - komentarz ekspercki prezesa Roberta Czuły dla Computerworld

Prezes Robert Czuła udzielił komentarza eksperckiego, podsumowując konferencję Best in Cloud oraz nagrodę dla systemu enova365 w kategorii najlepszy system ERP/CRM w chmurze. Zachęcamy do lektury.

7.07.2020

Alior Bank ułatwia przedsiębiorcom zarządzanie finansami firmy. Rachunek bankowy dostępny bezpośrednio w systemie ERP enova365

Alior Bank i firma Soneta, polski producent systemu enova365, zawiązały współpracę.

ikona demo systemu ERP enova365
Wersja demo systemu enova365

Przetestuj produkt enova365 i poznaj jego możliwości

prezentacja
Umów bezpłatną prezentację

Spotkaj się z Autoryzowanym Partnerem enova365