O Trenbooku

Biznes to sztuka adaptacji do zmieniających się warunków. Tempo tych zmian nie było  jeszcze nigdy tak duże jak dziś. Z każdym rokiem technologia daje biznesowi do ręki coraz to nowe narzędzia, które rodzą nieznane wcześniej możliwości. Co te zmiany oznaczają w odniesieniu do mojej firmy? Jak zachować się w ich obliczu? Jakie są główne trendy? Na te pytania odpowiedzi daje Trendbook. 

Współczesny biznes musi być wyczulony na nowe trendy. To im właśnie poświęcona jest niniejsza publikacja. Trendbook pokazuje, jak zmieniają się techniki sprzedaży, organizacji pracy, komunikacji i zarządzania ludźmi.

Jadwiga Wojtas, dyrektor ds. produkcji i rozwoju systemu enova365

Projekt czołowych dostawców IT

Program Biznes Trendy jest skierowany do kadry zarządzającej polskich firm, poszukującej inspiracji, nowej wiedzy i wymiany doświadczeń.

Organizatorami projektu są: Soneta - producent oprogramowania enova365, Intel oraz Microsoft. 

                         

Przeglądaj

Przeglądaj Trendbook, lub pobierz go korzystając z opcji ponizej

Pobierz Trendbook 2016!

Wypelnij formularz lub skorzystaj z opcji "Zapłać tweetem" klikając w button "Pay with a tweet"

Formularz feedback

Strona 1
Akceptuję regulamin*

Akceptuję regulamin

Zgoda na marketing

Wyrażam zgodę na wysyłkę informacji handlowej środkami komunikacji elektronicznej.

Kliknij w button i udostępnij wpis o Trendbooku na swoim Twitterze, Facebooku lub LinkedIn. Plik z bezpłatnym egzemplarzem dokumentu otworzy się po udostępnieniu wpisu.

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >