Artykuł

Webinarium: Zarządzanie budżetem inwestycji - planowanie i kontrola kosztów

20.10.2017

Zapraszamy na wydarzenie w ramach cyklu Biznes Trendy. W dniu 7 listopada w odbędzie się bezpłatne webinarium dotyczące zarządzania budżetem inwestycji, zwłaszcza planowania i kontroli kosztów projektu.

Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o różnego rodzaju inwestycjach – budowlanych, przemysłowych, rozwojowych. Ich planowanie wiąże się z odpowiednim budżetowaniem projektu. W ramach udziału w webinarium można wymienić się doświadczeniem oraz pozyskiwać wiedzę na blogu biznesowym www.biznestrendy.eu. 

Spotkanie odbędzie się 7 listopada 2017 r o godz. 10:00

Podczas webinarium bardzo ważną kwestią jaką poruszymy będą zagadnienia związane z szacowaniem i kontrolą budżetu przedsięwzięcia, planowaniem zakresu działań oraz kalkulacji kosztów pośrednich. Opowiemy jak monitorować rentowność projektu inwestycyjnego. Jeśli jesteś menadżerem, szefem projektu czy kierownikiem inwestycji, z pewnością rozszerzysz swoją wiedzę o w tym zakresie. Dlatego nie może Cię zabraknąć!

Nasi prelegenci podzielą się wiedzą na temat rozwiązań, które pomogą sprawnie zarządzać budżetem inwestycji.

Wśród ekspertów znajdą się m.in. dr inż. Jarosław Górecki, ekspert ds. zarządzania w budownictwie, Daniel Dajewski wiceprezes Zarządu Agro-Projects – spółki zajmującej się budownictwem przemysłowych oraz Dariusz Łukowiak i Wojciech Mikulski z firmy KOMAKO – zajmujący się kwestiami finansów i zarządzania projektami w systemach informatycznych.

Rejestracja na webinar dostępna jest on-line tutaj>

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >