Artykuł

Skuteczne zarządzanie, projekty i budżetowanie - śniadanie biznesowe w Olsztynie

05.10.2017

Zapraszamy na wydarzenie w ramach cyklu Biznes Trendy. W dniu 18 października w Olsztynie w Best Western Dyplomat odbędzie się bezpłatne śniadanie biznesowe dotyczące trendów i  nowych technologii w obszarze zarządzania przez projekty i budżetowania. 

Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o najnowszych trendach rynkowych, rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń oraz na blogu biznesowym www.biznestrendy.eu. 

Sprawne działanie przedsiębiorstwa wymaga dobrej organizacji i trafnych decyzji. Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać wiedzę, skuteczne metody zarządzania oraz technologie aby prowadzić firmę przez duże wyzwania. Przedstawimy również jak prowadzić rozległe i złożone projekty, uporządkować je dzięki efektywnemu budżetowaniu i wykorzystaniu narzędzi informatycznych. Na koniec nasi eksperci podzielą się informacjami o nowościach i zmianach w prawie podatkowym. Przygotowane zakres merytoryczny spotkania stanowi niezbędnik każdego menadżera! Ekspertami będą m.in. Robert Krool – jeden najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce; Tomasz Zając – nauczyciel akademicki, programista oraz przedstawiciele lokalnych firm, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, Mariusz Wiśniewski – specjalista ds. systemów finansowych i kadrowo-płacowych. 

Rejestracja na wydarzenie w Olsztynie jest bezpłatna i dostępna on-line tutaj>

To już trzecia edycja projektu Biznes Trendy. W ubiegłym roku odbyło się 6 śniadań biznesowych w Poznaniu, Łodzi, Bydgoszczy, Krakowie, Bielsku-Białej i Warszawie. W spotkaniach wzięli udział eksperci branżowi i konsultanci. Korzystając z tych doświadczeń, firma Soneta uruchamia nowy cykl bezpłatnych śniadań biznesowych Biznes Trendy 2017 oferując dostęp do eksperckiej wiedzy branżowej, biznesowej i technologicznej. W okresie od  12 października do 29 listopada odbędą się spotkania w Krakowie (12.X oraz 16.XI), Olsztynie (18.X), Toruniu (19.X), Poznaniu (24.XI) oraz webinarium w dniu 7 listopada.

W spotkaniach wezmą udział eksperci branżowi m.in. Waldemar Osmólski - kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej w Instytucie Logistyki i Magazynowania, Robert Krool – trener biznesu, Iwona D. Barczak – twórca Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”,  Jarosław Górecki – ekspert ds. zarządzania projektami w budownictwie, dr Paweł Chudziński – specjalista ds. gospodarki komunalnej, Grzegorz Filipowicz - ekspert ZZL i HR. 

Podczas spotkań zostaną również zaprezentowane cases studies skutecznych wdrożeń IT  w przedsiębiorstwach z różnych branż. W trakcie tych wystąpień przedstawiciele polskiego biznesu opowiedzą o swoich doświadczeniach i zainspirują do podjęcia projektów rozwojowych. 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc jest jednak ograniczona. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje  

Osoby, które nie mogą dołączyć do wydarzenia stacjonarnie mogą zapisać się na transmisje on-line wydarzeń. 

Organizatorem cyklu jest Soneta – producent oprogramowania enova365. Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, portale branżowe erp-view.pl i decyzje-it.pl. Patronami wydarzeń są Pracodawcy RP, Krajowa Izba Doradców Podatkowych oraz lokalne i regionalne zrzeszenia pracodawców i przedsiębiorców. 

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >