Artykuł

Partnerstwo branżowe z EX7

28.10.2016

Firma Soneta sp. z o.o. oraz EX7 sp. z o.o. nawiązały współpracę w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań dla firm handlowych posiadających rozbudowane procesy logistyczno-magazynowe.

enova365 to w pełni elastyczny i konfigurowalny system, która dostosowuje się do procesów obowiązujących w przedsiębiorstwie. Dzięki zastosowaniu modułu enova365 Integrator możliwe jest sprawne połączenie systemu z innymi aplikacjami branżowymi lub dodatkami.  

Rozwiązaniem dla magazynu wysokiego składowania, które jest zintegrowane z enova365 jest XWMS dostarczany przez firmę EX7. 

Dzięki pełnej integracji z systemem ERP enova365 wszystkie niezbędne dokumenty logistyczne i magazynowe są on-line przetwarzane zarówno w enova365 jak i w XWMS.

Korzystanie z tej integracji zapewni bezpieczeństwo i pełną kontrolę magazynu, towarów i pracowników oraz kompleksową optymalizację procesów, a także intuicyjną obsługę zamówień. 

Więcej informacji tutaj>

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >