Artykuł

Obsługa rachunku bankowego Raiffeisen bezpośrednio z enova365

01.08.2017

Klienci banku Raiffeisen posiadający oprogramowanie enova365 mogą na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku. Udostępniona właśnie usługa webservice pozwalają na automatyczne importowanie i eksportowanie operacji między system bankowym a systemem finansowym (ERP).

Webservice umożliwia integrację systemu enova365 z systemem bankowości elektronicznej Raiffeisen. Pozwala kontrolować i wykonywać czynności na operacjach bankowych, bez logowania się do systemu bankowego. Użytkownik systemu enova365 może na bieżąco przeglądać aktualne dane na swoich rachunkach z poziomu systemu, bez potrzeby logowania się przez stronę www do banku. 

Integracja z bankowością elektroniczna sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, a głównym beneficjentem będą osoby odpowiedzialne za realizację i przyjmowanie przelewów oraz rozliczeń na wszystkich etapach pracy z operacjami bankowymi. Integracja pozwala bowiem na redukcję czasu potrzebnego na wykonanie niezbędnych czynności, dzięki automatyzacji wymiany danych między enova365, a bankiem Raiffeisen.

Więcej informacji na temat webservise dostępne jest tutaj

Wkrótce uruchomione zostaną usługi webservise z innymi bankami.  

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >