Artykuł

Cykl konferencji o zmianach w przepisach – półmaraton za nami

18.05.2017

Na przełomie kwietnia i maja odbyły się dwie pierwsze konferencje w ramach cyklu „Maraton ze zmianami w przepisach”. Księgowi z Białegostoku oraz Szczecina spotkali się, aby posłuchać o najważniejszych zmianach w prawie podatkowym i gospodarczym. Kolejne konferencje odbędą się już w nadchodzących tygodniach w Kielcach oraz Lublinie. 

Konferencje podzielone są na dwa główne wątki tematyczne. Pierwszy skupiony jest wokół tematyki bezpieczeństwa finansowego przedsiębiorstw w kontekście zmian w przepisach, natomiast w czasie drugiego wykładu omawiane są zmiany w przepisach dotyczące elektronizacji i cyberbezpieczeństwa.

W czasie wykładów szczegółowo omawiane są między innymi zagadnienia związane z Jednolitym Plikiem Kontrolnym, Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych czy Split Paymentem. 

Księgowi są niezmiennie chłonni nowych informacji, o czym świadczy duże zainteresowanie udziałem w cyklu. Aby dać możliwość wzięcia udziału w wykładach również księgowym z innych miast, organizatorzy zdecydowali się na transmisję online  z konferencji, która odbędzie się 25 maja w Kielcach. Transmisja dostępna będzie na portalu ksiegowiprzyszlosci.pl, aby otrzymać link do wydarzenia wystarczy dokonać rejestracji na stronie http://www.ksiegowiprzyszlosci.pl/maraton-ze-zmianami 

Organizatorem cyklu Maraton ze zmianami w przepisach jest portal ksiegowiprzyszlosci.pl, a patronami Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz firma Soneta, producent oprogramowania enova365. Patronat medialny nad cyklem objęły pisma Rachunkowość i Świat Księgowych, Portal Finansowo-Księgowy oraz karierawfinansach.pl.  

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >