Artykuł

Archiwizator Azure do końca czerwca tylko za 1 zł!

22.03.2017

enova365 Archiwizator Azure to najprostszy sposób na backup danych. W ramach promocji „Wiosenny Backup” użytkownicy enova365 mogą przekonać się jak działa usługa Archiwizator Azure za jedynie złotówkę netto.

Archiwizator Azure to rozwiązanie dla firm, które korzystają z enova365 w ramach własnej infrastruktury IT i chciałby zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych. Zależnie od wybranego pakietu, archiwizacja danych może być wykonywana codziennie lub raz w tygodniu. Kopie danych są przechowywane w dedykowanej przestrzeni w chmurze Microsoft Azure. W razie potrzeby, przedsiębiorca może w dowolnym momencie, bez trudu, odzyskać wszystkie dane firmowe. Bezpiecznie i wygodnie.

Okres testowy trwa aż do końca czerwca, a po jego zakończeniu klienci mogą zdecydować o przedłużeniu subskrypcji lub rezygnacji z usługi. 

Regulamin promocji dostępny jest tutaj> 

Aby dowiedzieć się więcej o usłudze Archiwizator Azure lub skorzystać z promocji skontaktuj się ze swoim Autoryzowanym Partnerem enova365. Więcej informacji o Archiwizatorze Azure dostępne jest również tutaj>

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >