Artykuł

Altkom Akademia i enova365 wspólnie dla Analityków

16.02.2017

Altkom Akademia, lider rynku szkoleń z ponad 20 letnim doświadczeniem, stale rozwija ofertę szkoleń dla biznesu. Tym razem Akademia wspólnie z firmą Soneta, producentem systemu enova365, stworzyła program szkoleniowy odpowiadający dokładnie na potrzeby użytkowników pracujących na dużych zbiorach pochodzących z systemu ERP.

Rola analityki we współczesnym przedsiębiorstwie rośnie z roku na rok. Według danych firmy Gartner do końca 2020 r. aż 80 proc. procesów biznesowych opartych będzie na Big Data.

Coraz częściej firmy szkolą swoich pracowników w zakresie zarządzania dużymi zbiorami danych, analiz wielowymiarowych, przetwarzania zbiorów pochodzących z różnych źródeł. 

Wobec rosnącej lawinowo ilości i różnorodności gromadzonych danych, umiejętne wykorzystanie rozwiązań analitycznych staje się dzisiaj koniecznością, na bazie której przedsiębiorstwa mogą oferować innowacyjne produkty i usługi, usprawnić proces decyzyjny, zoptymalizować wewnętrzne procesy biznesowe, zwiększyć efektywność operacyjną i w efekcie uzyskać przewagę konkurencyjną. Rosnące wymagania rynku prowadzą do powstawania coraz to lepszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań. 

Nowe szkolenie z narzędzi analitycznych „Microsoft Excel, Power BI i enova365 BI  jako narzędzia analityczne do zarządzania wiedzą w organizacji” jest odpowiedzią na ten trend.  Szkolenie pokazuje jak w prosty sposób usprawnić i zautomatyzować dotychczasowe analizy danych - dzięki zastosowaniu narzędzi analitycznych dostępnych w enova365 i  Microsoft (Excel, PowerBI).  

Szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naszych klientów związane z trendem Big Data. Analitycy będą mogli dowiedzieć się jak efektywnie przetwarzać duże zbiory danych, pochodzące m.in. z systemów klasy ERP. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z takimi narzędziami jak Business Intelligence enova365 czy Microsoft Power BI - mówi Grzegorz Jurczak, Kierownik Projektów Business Intelligence i Workflow, firmy Soneta.

Pierwsze edycje nowego szkolenia odbędą się pod koniec lutego w siedzibie Altkom Akademii – WTT przy ul. Chłodnej w Warszawie. Więcej informacji oraz zapisy dostępne będą na stronie Altkom Akademii.

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >