Handel / e-commerce

Handel / e-commerce

Kompleksowo wspiera procesy realizacji zakupów oraz sprzedaży zarówno towarów, jak i usług. Na karcie towaru oprócz podstawowych danych identyfikujących towar bądź usługę można dodatkowo zamieścić szczegółowe informacje przydatne w procesie sprzedaży oraz wyświetlić listę dokumentów sprzedaży dotyczących konkretnego towaru. Karta kontrahenta zawiera informacje na temat danych teleadresowych, warunków handlowych, numerów rachunków bankowych oraz osób kontaktowych, widoczne są także listy dokumentów związanych z kontrahentem, ewidencja rozliczeń oraz indywidualny cennik, a także ewidencja dokumentów i rejestr VAT. W systemie można wystawić dokumenty księgowe, magazynowe, korekty tych dokumentów oraz zamówienia i oferty z uwzględnieniem rezerwacji stanów magazynowych. Wbudowane mechanizmy standardowych analiz oraz raportów sprawdzą się zarówno w tradycyjnym modelu sprzedaży, jak i w sklepie internetowym. 

Zobacz ulotkę Handel z przykładem mobilności

Dowiedz się więcej o module i zobacz jak łatwo jest pracować z modułem do zarządzania procesami kupna-sprzedaży w enova365.

 
 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >