Projekty specjalne

Zachęcamy do zapoznania się z projektami specjalnymi realizowanymi przez firmę Soneta

Księgowi Przyszłości

W 2012 r. Ministerstwo Sprawiedliwości zdecydowało o deregulacji zawodu księgowego, znoszącej konieczność posiadania uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zmiany weszły w życie w 2013 r. W związku z nową sytuacją rynkową szczególnego znaczenia nabrała promocja wysokich standardów pracy, profesjonalizmu i ciągłego podnoszenia kompetencji wśród zawodowych księgowych. Projekt „Księgowi Przyszłości” powstał w odpowiedzi na nowe regulacje, a jego celem jest zmiana negatywnego stereotypu księgowego, promocja wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań IT oraz budowa sieci współpracy pomiędzy różnymi organizacjami ustanawiającymi standardy księgowości w Polsce.

W ciągu trzech lat w ramach projektu, realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce, zorganizowaliśmy między innymi ogólnopolski konkurs dla księgowych, kampania społeczna „Zostań Ambasadorem 1%”, cykl konferencji branżowych czy badanie i debata „Rok po deregulacji. Rynek usług księgowych po uwolnieniu zawodu”. W ramach projektu prowadzony jest też portal branżowy.

www.ksiegowiprzyszlosci.pl 


Obejrzyj relację z konferencji "Rok po deregulacji. Rynek usług księgowych po uwolnieniu zawodu", organizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach projektu Księgowi Przyszłości.

Akademia Biznes Trendy

Akademia Biznes Trendy 2015, program rozwoju kompetencji menadżerskich, który realizujemy wspólnie z Microsoft i Intel. Projekt ma na celu przygotowanie kadry zarządzającej na zmiany rozwojowe i technologiczne oraz wskazanie, jak dzięki nowoczesnym narzędziom IT, firmy mogą odnosić sukcesy biznesowe. 

Nowa rzeczywistość biznesowa stawia przed właścicielami firm i menadżerami wyzwania, w obliczu których sprawdzone dotychczas działania nie są już skuteczne. Zmiany demograficzne, globalizujące się rynki czy też nowe rozwiązania technologiczne powodują, iż przedsiębiorcy muszą oswoić się z nieustanna zmianą i przygotować na nowy sposób konkurowania. Akademia Biznes Trendy 2015 wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Program jest skierowany do dyrektorów, prezesów i właścicieli średnich i dużych firm, klientów, partnerów, dystrybutorów i dostosowany do potrzeb współczesnej kadry zarządzającej. Opiera się na spotkaniach służących wymianie doświadczeń oraz interaktywnym dostępie do wiedzy poprzez platformę internetową.


Zobacz spot promujący projekt Akademia Biznes Trendy!

 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >