Oferty Pracy

Konsultant projektu Kadry Płace

Jeśli interesujesz się zagadnieniami kadrowo- płacowymi oraz tematyką IT lub systemów ERP i chciałbyś połączyć wiedzę merytoryczną z rozwojem w firmie IT- to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom systemu ERP enova365;
  • testowanie oraz udział w tworzeniu nowych wersji oprogramowania;
  • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej do systemu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne lub ekonomiczne);
  • znajomość w stopniu podstawowym zagadnień dotyczących obszaru kadr i płac.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-  z systemami do zarządzania ERP oraz w IT;
  • doświadczenie w pracy z klientem- łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji;
  • umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej;
  • otwartość na nową wiedzę;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość zagadnień dotyczących baz danych i programowania;
  • znajomość Microsoft SQL Server.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie;
  • satysfakcjonujący poziom zarobków;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenie produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne;
  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres praca(at)enova.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Soneta sp. z o.o.,. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zwłaszcza przechowywanie mojego CV, przez Soneta sp. z o.o., ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków, Polska w celu skorzystania z tych danych w trakcie kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez ww. Administratora danych osobowych.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierajacej CV oraz list motywacyjny na adres:
praca(at)enova.pl