Oferty Pracy

Konsultant projektu CRM

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego/technicznego sieci partnerskiej systemu ERP enova365;
  • prowadzanie analiz systemowych i tworzenie dokumentacji funkcjonalnej;
  • uczestnictwo w rozbudowywaniu i testowaniu nowych rozwiązań aplikacji;
  • przygotowywanie raportów i analiz;
  • udział w pracach związanych z rozbudową narzędzi do wspomagania pracy w CRM.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne lub ekonomiczne);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -  z systemami do zarządzania ERP oraz/lub w IT;
  • znajomość budowy i funkcjonowania systemów klasy ERP (w szczególności obszarów CRM);
  • znajomość tematyki zarządzania relacjami z klientami (CRM)
  • doświadczenie w pracy z klientem - łatwość w prowadzeniu rozmów i umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji merytorycznej/technicznej;

  • znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (SQL, Oracle);
  • podstawowa znajomość języka C#

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia zależna o wyników;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenia produktowe i menedżerskie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres praca(at)enova.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Soneta sp. z o.o.,. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zwłaszcza przechowywanie mojego CV, przez Soneta sp. z o.o., ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków, Polska w celu skorzystania z tych danych w trakcie kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez ww. Administratora danych osobowych.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierajacej CV oraz list motywacyjny na adres:
praca(at)enova.pl