Oferty Pracy

Account Manager

Opis stanowiska:

  • realizacja wytyczonych planów sprzedażowych – opieka handlowa nad Partnerami w powierzonym regionie;
  • aktywne pozyskiwanie nowych Partnerów do współpracy;
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi Partnerami biznesowymi;
  • praca z siecią Partnerów polegająca na motywowaniu, wspieraniu, przygotowywaniu ofert, negocjowaniu i wspólnym projektowaniu i realizacji planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie;
  • poparte sukcesami i referencjami doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej oprogramowania klasy ERP – warunek konieczny;
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji;
  • nastawienie na osiąganie rezultatów sprzedażowych;
  • doskonałe zdolności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania kontaktów;
  • inicjatywa i entuzjazm w działaniu;
  • umiejętności analityczne;
  • umiejętność organizacji pracy własnej, wysoka motywacja wewnętrzna;
  • odpowiedzialność, samodzielność, terminowość, systematyczność i konsekwencja w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B. – gotowość do podróży (około 15% czasu pracy).

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia zależna o wyników;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • szkolenia produktowe i menedżerskie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres praca(at)enova.pl (w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Kandydatów wyrażających zgodę na wykorzystanie ich CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Soneta sp. z o.o.,. prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na dalsze przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zwłaszcza przechowywanie mojego CV, przez Soneta sp. z o.o., ul. J. Kustronia 44A, 30-432 Kraków, Polska w celu skorzystania z tych danych w trakcie kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez ww. Administratora danych osobowych.

Zgłoszenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierajacej CV oraz list motywacyjny na adres:
praca(at)enova.pl